Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Plánované vrhy ČSV 2019

Plánované vrhy ČSV 2019

Krytí 30.8.2019, 1.9.2019, předpoklad narození 1.11.2019

Gaileen Gayra Vlčí tlapka x Debrník Dak Norský vlk

 

Přijímáme rezervace na štěňátka Československých vlčáků s PP FCI - vrh "I Vlčí tlapka", s předpokladem líbivého vlčího exteriéru, výborného zdraví a příjemných kontaktních povah, jako všechny naše realizované vrhy
. Zajímavý rodokmen s předpokladem pro využití v dalším chovu a celoživotní chovatelský servis samozřejmostí. Všechny feny a krycí psy máme testované a vrhy plánujeme, tak aby nehrozilo riziko genetického onemocnění na degenerativní myelopathii a dwarfismus. Osobní návštěva nutná.

 

Maminka: Gaileen Gayra Vlčí tlapka

(Aileen Vlčí tlapka x Mino Radov dvor)
HD A (0/0), ED 0-0, DM - N/N, DW - N/DW, Bonitace: A66 K1 Oj Qr Xv 54,5 Xf 110,6 (CZ)

Gaileen Gayra, domácím jménem Grey je velká a vysoká ušlechtilá fena, s pěkným bonitačním kódem a perfektními indexy, tlapkovskou líbivou hlavou a světlým žlutým okem. Vyniká výbornými nohami, po otci s úzkým postojem hrudních končetin a i perfektním uhledním pánevních končetin. Standartní pěkné srsti, žlutějšího zbarvení. Grey má úžasnou nekonfliktní přátelskou povahou, miluje všechny lidi a děti, je velmi přátelská, vůči figurantovi až ignorantská :), ke psům většinou snášenlivá. Je velmi temperametní, s výbornými vlohy pro aport a výcvik. Povahu dědí většina potomků i přes generace po její matce Aileen. Tatínek: Debrník Dak Norský vlk

(Curt z Vlčího dubu x Fantazie z Vlčího dubu)
HD A (0/0), ED 0-0, DM - N/N, DW - N/N, Bonitace As Of P1/67 Xv53,7 Xf106,0 (CZ) 

Dak je pes střední velikosti a pěkného samčího výrazu, s čistým bonitačním kódem a perfektními indexy, s moc hezky modelovanou klínovitou hlavou, malým ouškem a šikmým světlým okem. Na svoji střední velikost má dobrou kostru, dlouhé nohy a formát. Celoročně v bohaté srsti, také žlutějšího zbarvení. Má milou a pracovní povahu, k lidem přátelský, na psi přirozeně dominantní. Daka znám od doby, kdy byl štěně a jsem ráda, že se nyní zdravotně, rodokmenově a exteriérem perfektně hodí k naší Grey. O povahách obou rodičů ani nemluvě. Je to aktivní pejsek, také s výbornými vlohami pro práci a výcvik. 

                                                              COI 0,732%, AVK 96,7%

Pro naše štěňátka hledáme ty nejlepší majitele a rodiny, kde bude pes v první řadě členem rodiny. Hledáme aktivní a zodpovědné lidi, kteří se rádi zapojí do dění v naší "vlčí rodině". Rádi uvítáme i zájemce o budoucí uchovnění, případně výstavy a výcvik, se vším poradíme, ale není podmínkou. Nejdůležitější je pro nás celoživotní kontakt a vědět, že se náš odchovanec bude mít dobře :)

Návštěva před odběrem určitě povinná.:) Plný chovatelský servis.

Kontakt:

Monika Tichá (Vlčí tlapka)
Smrček, +420 737 609 730, email: pilgrimkaa@seznam.cz

Recenze na naši CHS můžete získat i v naší skupině CHS Vlčí tlapka - zde https://www.facebook.com/groups/www.vlcitlapka.cz/


Všechny naše chovné feny jsou testované na DM i na Dwarf. Splnily podmínky chovnosti v ČR a mají vyhodnocené RTG kyčlí i loktů. Také mají DNA profily, pro možnost ověření původu.

Štěňátka budou mít perfektní socializaci a dobrý základ do života. Vychovávána v domě s přístupem na zahradu, v kontaktu i s ostatními členy smečky - jiní psi, děti, lidé. Krmena přirozenou stravou (maso s přílohami, kuřata, syrové kosti, vitamíny) i granulemi - (Annamaet). Chovatelský servis po odběru samozřejmostí, výbavička do začátku také, včetně původního krmiva. Podmínkou je stálý kontakt s chovatelem i nadále. PP, Pas, Čip, Očkování, Odčervení, Smlouva, tištěné rady a tipy, tzv. "manuál". Štěňata budou v 6-tém týdnu prohlédnuta, načipována veterinářkou. K odběru od 7-mého týdne, navyklá na normální stravu a kompletně připravená na odchod do nových domovů :)

 !!! Překupníkům v žádném případě štěňátka neprodáváme, stejně tak do "třetí ruky" či jako dárek někomu k narozeninám/vánocům  !!! S majiteli se při předání štěněte chci vidět. Tzn. Zájemci ze zahraničí si pro štěně musejí přijet osobně, neposílám letecky, ani jinou dopravou. 

Hledáme aktivní zájemce o toto nádherné národní plemeno, nejen zájemce i o chov, ale hlavně lidi co hledají člena rodiny a parťáka do nepohody. Takže nehledáme pouze majitele s chovatelskými a výstavními ambicemi, ale hlavně skvělou rodinu pro naše vlčátka. Opravdu dbáme na to do jakých rukou a prostředí naše štěně odchází ! Se vším poradím a pomůžu, vlastníme vlčáky přes 13 let. Upřednostním zájemce z ČR, SK a eventuelně přilehlých zemí max.Evropy. Podmínkou je zůstat s námi v kontaktu, abychom věděli, jak vlčoun roste :-) Na oplátku Vám nabízím celoživotní chovatelský servis, jsem k dispozici majitelům radami i pomocí. Pořádáme společně výcviková setkání, výlety, socializační procházky a jiné. Máme na FB i stránku, kam mohou majitelé vkládat fotky a dotazy a navzájem se v naší "vlčí rodině" znají a mohou konzultovat svoje postřehy. V případě zájmu Vám pomohu s uchovněním, výstavami i výcvikem.
V případě rezervace nám prosím pošlete pár informací o Vás, Vaší rodině a místě kde bude vlče žít. 


V případě, že si nejste jisti zda je Československý vlčák tím pravým plemenem pro Vás, neváhejte nám zavolat a naštívit nás :) Ráda Vás seznámím s mými "vlčicemi" a pokusím se Vám co nejpřesněji objasnit co život s ČSV obnáší. Jsou krásní, úžasní, temperamentní, ale taky dokáží být velmi urputní, zlobiví a často tvrdohlaví. Není to pes pro každého - vyžaduje spoustu pohybu, času, výchovy a výcviku.


TOPlist