DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Adopce dospělých psů Záchranná stanice

Dospělí psi k adopci, hledající nový domov

Bohužel se někdy stává, že je nutné hledat nový domov pro starší pejsky. Proto se tu občas může vyskytnout pejsek čekající na druhou šanci. Může se stát, že z rodinných důvodů se již majitelé o psa nemohou nadále postarat. Bohužel se stává i to, že majitelé zkazí či zanedbají výchovu a socializaci a pes si musí projít převýchovou. V nejhorších případech je pes odebrán, pro zanedbání péče či jiné problémy. 


Eye of the Storm Vlčí tlapka

M: Gira Dakmat, O: Urobach z Peronówki,  *4.7.2015, kastrovaný

Strom je umístěn v Záchranné stanici pro ČSV v Olomučanech u Adamova - www.pomoc-csvlcak.cz
Soňa Radkovičová, Vojtěch Kouřil Radkovič - FB, email - info@pomoc-csvlcak.cz

Je možné Storma podporovat pouze na dálku, běžná adopce není aktuálně možná. 


Pejsci čekající na druhou šanci často končí v  
ZÁCHRANNÉ STANICI PRO ČESKOSLOVENSKÉ VLČÁKY
u Olomučan (Adamov), jedinná v Evropě. 

www.pomoc-csvlcak.czNa jejich webu, případně FB stránce naleznete seznam pejsků, kteří jsou k přímé adopci, bohužel se zde nachází i tak zlomení pejsci, které není možné adoptovat fyzicky, ale pouze podporovat na dálku. 

Aktuální informace jsou doplňovány na 
FB - Záchranná stanice

Záchranná stanice pro československé vlčáky z.s.

Olomučany 263
Adamov 1
Česká republika  679 04
IČO 08479305

Číslo účtu: 2701700658/2010
Jsme TRANSPARETNÍ
Podívat se na účet zde

 

email - info@pomoc-csvlcak.cz

FB - Soňa RadkovičováVojtěch Kouřil Radkovič


Chcete i Vy pomoci ? Máme tu pár možností ...

1. Máte možnosti a zkušenosti adoptovat dospělé ČSV ?

>>> Kontakujte majitele záchranné stanice rádi Vás informují o pejscích, kteří jsou akuálně k přímé adopci.
 

2. Nemáte možnosti adoptovat pejska fyzicky ? Podpořte ho adopcí na dálku.

>>> V sekci Psi k adopci si můžete vybrat jakéhhokoliv pejska, na kterého můžete měsíčně přispívat libovolnou finanční částku, dostanete "Adopční certifikát", budete uveřejněni na webu a FB jako patroni daného psíka. Pokud je možné psíka chodit venčit, tak samotřejmě jej i navštěvovat a věnovat se mu.
 

3. Podpořit pejsky finanční částkou, materiálním darem, venčením, pomocí... 

>>> Zde je možností více - zaslat jednorázově finační částku na transparentní účet ZS. Finance jsou použité nejčastěji na očkování, odčervení, případně zdravotní péči. Větší dary a dotace na stavbu výběhů, oplocení, opravy kotců apod. 

>>> Nakoupit kvalitní krmivo, konzervy, pamlsky, maso - nechat do stanice dovést, případně odvést osobně. V tomto případě bych doporučila sáhnout po kvalitních značkách a dovést radši menší kvalitní množství, než 5 pytlů krmiva ze supermarketu. Opět pokud napíšete do ZS, rádi Vám poradí co se jim zrovna hodí, případně doporučí jaké krmivo potřebují. 

>>> Měli jste nebo máte doma pejska a válí se Vám doma spousta vodítek, obojků nebo košíky ? V záchranné stanici určitě ocení všechny takové věci. Z osobní zkušenosti vím, že určitě náhubky a delší pevná vodítka jsou potřeba. 

>>> V neposlední řadě je občas potřeba pomoci i fyzicky. Kromě toho, že přijedete osobně a vezmete pejsky na procházku, výlet, vyvenčit... tak také ZS vypisuje termíny brigád, kdy probíhají velké upravy, opravy, zazimování kotců, letní čištění ... Každá pomocná ruka je potřeba. Každopádně vždy po předchozí domluvě - není možné stanici navštěvovat bez ohlášení. 

Firma JK Animals nabízí výhodnou akci 1+1 pro pejsky do záchranné stanice. Zaplatíte 1 pytel a oni k němu dají jeden zdarma a zdarma dovezou přímo do záchranky