DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Plánované vrhy - jiné CHS

Plánované vrhy jiných Chovatelských stanic s krví "Vlčí tlapka"

V této sekci Vám nabídnu vrhy našich spřátelených Chovatelských stanic. Nekteří naši majitelé vlastní své registrované názvy, nebo si založí vlastní. Jakožto chovatele, mě zajímají i další generace našich potomků, protože sama nemohu vlastnit všechny zajímavé feny na chov, tak jsem ráda, že majitelé pokračují v chovu nadále buď pod naším nebo vlastním jménem.

Většina z nich se na mě obrací s výběrem krycího psa a tím pádem realizujeme spolupráci a mé chovatelské plány i nadále. Tyto vrhy Vám ráda doporučím. Aktuálně vlastníme pouze 1 chovnou fenu a není v mých silách pokrýt Váš zájem o štěňátka přímo z naší CHS. 


.... Aktuáně Vám můžeme doporučit tyto vrhy ...

1. VRH "A Moon Moon" - Falca Vlčí tlapka x Calwen Hanibal Lektr Tawy

 !!! PŘIJÍMÁME REZERVACE NA VELMI ZAJÍMAVÁ ŠTĚŇÁTKA !!!
PŘEDPOKLAD NAROZENÍ OKOLO 20.-22.7.2021, ODBĚR CCA V POLOVINĚ ZÁŘÍ. 


Po domluvě s majitelkou naší krásné Falky jsme se rozhodli ji přece jen jeden vrh dopřát a tím dále rozšířit generaci "Vlčích tlapek". Majitelka se na mě obrátila s důvěrou na doporučení krycího psa. Na Falcu jsme se rozhodly použít Calwena. Evča odchovává vrh na svoji nově založenou chovatelskou stanici, ale pod plnou záštitou naší CHS "Vlčí tlapka" se servisem obou stanic. Proto přijímáme rezrevace na štěňátka :)

Matka:  Falca Vlčí tlapka (Aileen Vlčí tlapka x Feers Lupifelix)

            DKK B(1/1), DLK 0-0, DM - N/DM, DW - N/N, DNA, As Oh / 64 Xv 54,7 Xf 107,8 (CZ)

Falca je typická představitelka plemene výborného exteriéru s příjemnou přátelskou povahu. Spojení česko - slovenského rodokmenu. S čistým bonitačním kódem a dobrými zdravotními výsledky. Po Falce plánujeme pouze tento jeden vrh. 

Otec: Calwen Hanibal Lektr Tawy (Cassiopeia Stín vlka x Argo z Novobělské kotliny)

          DKK A(0/0), DLK 0-0, DM - N/N, DW - N/N, DNA, A67 Oi Qn XV 55,2 Xf 109 (CZ)

Calwena znám od malička, u prvních majitelů si bohužel neprošel ničím pěkným, ale to jeho povahu nezměnilo, je to neskutečně veselý a přátelský pes s výbornou povahou. Je už starší a byl uchovněný nedávno. Jsem tedy velmi ráda, že jsem ho stihla využít ke krytí fenky z mého chovu. Calwen nese ještě relativně starou česko-slovenskou krev, ve vyšším věku má i krásný exteriér, pevnou kostru a stále žuté oko. Zdravotní výsledky jsou výborné. Výborně na sebe sedí rodokmenově, zdravotně, ale zároveň na sebe krásně sedí i z hladiska exteriéru. Výborná povaha obou rodičů, je také obrovský plus :)

Očekáváme štěňátka s předpokladem opravdu příjemných povah, líbivého exteriéru, dobrého zdraví, s velkým poteciálem do využití do dalšího chovu. Uvítáme zájemce o plemeno, ale i aktivní majitele, kde bude pes platným členem rodiny. Plný chovatelský servis samozřejmostí, jak od majitelky feny, tak z mojí CHS. Štěňata budou odchovaná v domě s přístupem na zahradu. Výborně socializovaná a vymazlená :) 

Zájemci o štěně mohou kontaktovat přímo majitelku feny:

Eva Šviráková - FB, evcasvirakova@gmail.com, tel.: 739353900, Praha (k vidění matka štěňátek, odchov štěňat)

nebo i mě Monika Tichá (Smrček, okr. Žďár nad Sázavou - domácí CHS Falky - Vlčí tlapka)