DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Plánované vrhy - jiné CHS

Plánované vrhy jiných Chovatelských stanic s krví "Vlčí tlapka"

V této sekci Vám nabídnu vrhy našich spřátelených Chovatelských stanic. Nekteří naši majitelé vlastní své registrované názvy, nebo si založí vlastní. Jakožto chovatele, mě zajímají i další generace našich potomků, protože sama nemohu vlastnit všechny zajímavé feny na chov, tak jsem ráda, že majitelé pokračují v chovu nadále buď pod naším nebo vlastním jménem.

Většina z nich se na mě obrací s výběrem krycího psa a tím pádem realizujeme spolupráci a mé chovatelské plány i nadále. Tyto vrhy Vám ráda doporučím. 

.... Aktuáně Vám můžeme doporučit tyto vrhy ...


ROK 2023

Plánovaný VRH "Vlčí štěstí" - Christel Vlčí tlapka x Apollo Vlčí štěstí

PŘEDPOKLAD KRYTÍ 2023.  VÍCE INFO A FOTO BRZY DODÁME.

Naše krásná Christel - Silver vyrostla do krásné slečny a splnila veškeré podmínky chovnosti.
Její báječní páníčci Lenka a Martin se rozhodli pro štěňátka, za což jsem velmi ráda, protože rozšíříme další generaci s naší krví. Majitelé se na mě obrátili s důvěrou na doporučení krycího psa. Na Silver jsme se rozhodli použít krásného mladého plemeníka z naší spřátelené CHS psa Apollo Vlčí štěstí. Štěňátka si po vzájemné dohodě ponesou "příjmení" svého táty a vrh bude odchován pod plnou záštitou CHS Vlčí štěstí s plnou podporou naší CHS "Vlčí tlapka" se servisem obou stanic a majitelů Silver. Přijímáme předběžné rezervace na fenky i pejsky :)

Matka: Christel Vlčí tlapka (Faylinn Vlčí tlapka x Green Tawy)

            DKK A(0/0), DLK 0-0, DM - N/N, DW - N/N, DNA, A66 F9 H9 K1,7 Oc Qq Xv54,5 Xf109,1 (CZ)

Otec: Apollo Vlčí štěstí (Arimminum Ras x Asma Zara Miracle Mia)

          DKK A(0/0), DLK 0-0, DM - N/DM, DW - N/N, DNA, A67 Oi Qn XV 55,2 Xf 109 (CZ)

Očekáváme štěňátka s předpokladem příjemných povah, líbivého exteriéru, dobrého zdraví, s velkým poteciálem do využití do dalšího chovu. Uvítáme zájemce o plemeno, ale i aktivní majitele, kde bude pes platným členem rodiny. Plný chovatelský servis samozřejmostí, jak od majitelů feny, tak z mojí CHS a CHS Vlčí štěstí. Štěňata budou odchovaná v domě s přístupem na zahradu. Výborně socializovaná a vymazlená :) 

Zájemci o štěně mohou kontaktovat přímo majitelku feny:

Martin a Lenka Mikšíčkovi - (k vidění matka štěňátek, odchov štěňat)

nebo i mě Monika Tichá (Smrček, okr. Žďár nad Sázavou - domácí CH Christel - Vlčí tlapka)