DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vrh J Vlčí tlapka

Štěňátka ČSV - "J Vlčí tlapka" - 8.2.2021

 

Datum krytí 10.12.2020, UZV potvrzení březosti 4.1, porod 8.2.2021 

 Matkou je Gaileen Gayra Vlčí tlapka tatínkem Iceman Dakmat. Grey čeká svůj druhý vrh, březost máme potvrzenou. :)   

 



Maminka: Gaileen Gayra Vlčí tlapka

(Aileen Vlčí tlapka x Mino Radov dvor)
HD A (0/0), ED 0-0, DM - N/N, DW - N/DW, Bonitace: A66 K1 Oj Qr Xv 54,5 Xf 110,6 (CZ)

Gaileen Gayra, domácím jménem Grey je velká a vysoká ušlechtilá fena, s pěkným bonitačním kódem a perfektními indexy, tlapkovskou líbivou hlavou a světlým žlutým okem. Vyniká výbornými nohami, po otci s úzkým postojem hrudních končetin a i perfektním uhledním pánevních končetin. Standartní pěkné srsti, žlutějšího zbarvení. Grey má úžasnou nekonfliktní přátelskou povahou, miluje všechny lidi a děti, je velmi přátelská, vůči figurantovi až ignorantská :), ke psům většinou snášenlivá. Je velmi temperametní, s výbornými vlohy pro aport a výcvik. Povahu dědí většina potomků i přes generace po její matce Aileen a babičce Giře. 


Tatínek: Iceman Dakmat

(Jenny von der Wolfsschleife x Echo z Údolí ticha)
HD A (0/0), ED 0-0, DM - N/DM, DW - N/N, Bonitace: A69 Og Qp Xv 55,1 Xf 104,3 (CZ)

Iceman je relativně vysoký a nohatý pes. Jemnějího samčího výrazu. S čistým bonitačním kódem a výbornými indexy, s idealním kratším formátem, čímž se perfektně hodí k naší Grey. Má výbornou hustou funkční srst, pevnou kostru, klínovitou hlavou, trojúhelníkové uši a světlé oči. Má dlouhé nohy s výborným úhlením. Také perfektně nasazený a nesený ocas. Povahově je to mazel k lidem které zná,ale k cizím není přehnaně kontaktní, svoji rodinu a děti miluje a chrání nadevše. Je také výborným sportovcem, má úžasný prostorný a dlouhý krok. Ke psům většinou dominantní, k fenám je gentleman. Od spojení s Grey očekávám opět výborné povahy, dobré zdraví a hezký exteriér. Oba se perfektně doplňují. Iceman je z chovatelské stanice, ve které se narodila naše první Eimy nejen, že mě zaujal rodokmenově a povahou, ale také nás s jeho majiteli pojí dnes už bohužel minulost, kdy jsme si v roce 2006 společně odvezli sestry Ginet a Giru z chovatelské stanice Dakmat. Jsem ráda, že mohu tohle spojení uskutečnit. 

FOTOGALERIE ZDE




 

RODOKMEN:  COI 1,8615%, AVK 95,161% 

 
Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
 • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)