DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vrh K Vlčí tlapka

Vítejte na stránce vlcitlapka.wbs.cz v sekci Vrh K Vlčí tlapka

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Štěňátka ČSV - "K Vlčí tlapka" - r.2022

Předpoklad krytí 3/2022 - odběr červenec 2022

Maminkou bude naše Gaileen Gayra Vlčí tlapka. Tatínka máme již dlouho vybraného čekali jsme na zdravotní výsledky a až nám doroste do chovnosti, bude se jednat o zahraniční krytí slovenským plemeníkem Aachen Gaius Strazca divociny (export z Itálie).

 

RODOKMEN:  COI 1,6387%, AVK 95,161% 

Co očekávám od tohoto spojení ? Z exteriérového hlediska se k sobě perfektně hodí a upevní se znaky, které od ČSV vyžaduji a které by měly být pro plemeno typické. Oba mají perfektní kostru a výborné nohy, věřím, že tento znak se podaří upevnit. Oba mají pěknou klínovitou vlčí hlavu, se žlutým okem, a standartním dobře nasazeným uchem. Pohyb prostorný a lehký. Ze zdravotního hlediska na sebe sedí. Co se týče rodokmenu - 
Při spojení s naší Grey to bude vzdálená liniová plemenitba na Flita z Rosíkova. Spojení starších českých a slovenských linií. Zajímavé do dalšího chovu. 

V případě zájmu mě neváhejte kontakovat - ráda Vám se vším poradím, domluvíme se na osobním setkání, abyste se seznámili s mojí smečkou a budoucí maminou. Také společně probereme vše důležité a vše co Vás bude okolo ČSV zajímat.

  

Maminka: Gaileen Gayra Vlčí tlapka

(Aileen Vlčí tlapka x Mino Radov dvor)

HD A (0/0), ED 0-0, DM - N/N, DW - N/DW, Bonitace: A66 K1 Oj Qr Xv 54,5 Xf 110,6 (CZ)

Gaileen Gayra, domácím jménem Grey je velká a vysoká ušlechtilá fena, s pěkným bonitačním kódem a perfektními indexy, tlapkovskou líbivou hlavou a světlým žlutým okem. Vyniká výbornými nohami, po otci s úzkým postojem hrudních končetin a i perfektním uhledním pánevních končetin po mámě. Standartní pěkné srsti, žlutějšího zbarvení. Grey má úžasnou nekonfliktní přátelskou povahou, miluje všechny lidi a děti, je velmi přátelská, vůči figurantovi až ignorantská :), ke psům většinou snášenlivá. Je velmi temperametní, s výbornými vlohy pro aport a výcvik. Povahu dědí většina potomků i přes generace po její matce Aileen a babičce Giře. 


Tatínek: Aachen Gaius Strazca Divociny 

(Namymontale Taabernakkelin Leroy) - Impot Italy 

HD A (0/0), ED 0-0, DM - N/N, DW - N/N, DNA, SVP I. Bonitace: As Og P1/68,5 Xv 54,1 Xf 109,49 (SK)


Aachen je slovenský mladý plemeník, narozený v Itálii, ovšem se zajímavými slovenskými a českými předky. Sleduji ho již od mala, kdy si jej majitelka přivezla. Je to vysoký ušlechtilý pes, s pěkným a čistým bonitačním kódem a perfektními indexy, krásná vlčí klínovitá hlava a světlé žluté oko, správného tvaru a uložení. Má výborné nohy, s úzkým postojem hrudních končetin a i perfektním uhlením. Standartní pěkné a funkční srsti, vlkošedého zbarvení. Má příjemnou přátelskou povahu, ke psům je přirozeně dominantní. Aachena jsem viděla naživo na Slovenských výstavách v srpnu 2021 moje očekávání nebyla daleko od reality, opravu báječné zvíře, a plemeník, který splňuje veškeré moje požadavky, aby se stal otcem našeho vrhu.