DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ileen Bellaimy Vlčí tlapka

Ileen Bellaimy Vlčí tlapka

 

1x CAJC, 2x CAC, 2x r.CAC, ČKŠ, 1x BOJ - Best Of Junior, 2x Vítěz třídy


Ileen Bellaimy, domácím jménem Bella, je naše nejmladší fenka :) Složenina jejího jména v sobě nese babičku Aileen a prababičku Eimy. Bellča u nás zůstala neplánovaně, 14 dní před jejím narozením zemřela naše nejstarší Eimy. Její odchod jsme všichni nesli těžce, nejvíce to prožívala naše Cira, její truchlení bylo pro mě znamením doplnit smečku opět na počet tří. Bellča si nás sama vybrala, díky svému chování již od mala, kdy nejraději spávala své babičce na místě, nebo chodila vyprovázet návštěvy a zapojovala se do našeho života více než ostatní štěňata... Osud zařídil, že zůstala v naší rodině a pěkně nám rozzářila život, jak mě, tak zbytku smečky.

Jak šel čas, tak nám z Bellči začala růst mladá dáma. A je možné napsat o ní pár slov. Bella je neskutečně chytrá a velmi temperamentní fena. Je tedy celkem i provokatérka, svojí mámě Grey leze dost často na nervy :) Bellča má neskutečný temperament a chuť do práce, je velmi dobře cvičitelná, při běhu velmi dobře táhá a pracuje, no naopak ji musím trochu v temperamentu brzdit. Co na ní ovšem velice oceňuji je perfkentí schopnost útlumu a reakce, je velmi šikovná a vyrovnaná i pro ni v cizích situacích dokáže zachovat klid a rozum. Ovšem je ve své smečce celkem rozmazlená a dost často provokuje a zlobí. Svojí krásou rozhodně taky ostudu neudělá, vyrostlo z ní velice pěkné typické zvíře. Aktuálně jí není moc co vytknout, svojí výškou už v roce dohnala svojí mámu Grey a měří 66 cm. Absolvovali jsme i povinná vyšetření nutná k uchovnění - vyšetření kyčlí a lotků s výsledkem DKK A(0/0), DLK 0-0 a povinné genetické testy DM - čistá N/N, a DW - nosička N/DW. V říjnu 2021 splnila Bella poslední podmínku uchovnění a to bonitaci s perfektním výsledkem A66 Qr Of Xv 53 Xf 107,6 (CZ) a CHOVNÁ I. Stala se tedy naší další chovnou fenou. 

Bella v útlém věku neměla moc prostoru se účastnit mnoha výstav krásy, neboť situace s Covidem a omezení to neumožňovaly. Ale vyhrála na Speciální výstavě ČSV 2020 - V1, CACJ, BOJ, druhý den se umístila v silné konkurenci na krásném druhém místě V2. Také absolvovala pár krajských výstav s výsledkem V1, Vítěz třídy. Nejprestižnější akcí, které se mohla účastnit byla Word Dog Show Brno 2021 - kde se v silné konkurenci umístila na krásném druhém místě s výsledkem V2, r.CAC. Další den na Klubové výstavě ČSV 2021 - V1, CAC, ČKŠ a následující den na Mimořádné speciální výstavě ČSV 2021 byla Výborná bez pořadí.  Na dalších výstavách v Brně byla V2, r.CAC, a na další v konkurecni V1, CAC. Další výstavní Mega akcí byla dvoudenní Klubová akce KCHČSV SK - 5.8.2022 Klubová výstava ČSV SK 2022 - v konkurenci 29 fen Výborná bez pořadí a 6.8.2022 XXV. Europská výstava ČSV SK 2022 - v konkurenci 26 fen také Výborná bez pořadí.Plemeno : Československý vlčák (skupina 1 Ovčáčtí a pastevečtí psi) standart F.C.I. č. 332 /  28.4.1994 / )

Jméno : Ileen Bellaimy Vlčí tlapka

Pohlaví :  Fena ♀

Datum narození : 30.10.2019

Chovatel :  Monika Tichá (CHS Vlčí tlapka), Smrček 

Majitel: Monika Tichá (CHS Vlčí tlapka), Smrček 

Číslo zápisu : CMKU/CSV/5844/19

Chovnost: CHOVNÁ I

                Index výšky - Xv 53  Index formátu - Xf 107,6

Srst: Vlkošedá

Výška: 66 cm

Označení:   ČIP - 953010004487577

Absolvováno:   SVOD mladých - A66 Og Qq (Ostrava, 4.10.2020)

                          BONITACE - A66 Of Qr XV 56 Xf 107,6 (CZ) (Drahonín, 1.10.2021)

Rentgenové výšetření:    DLK 0-0

                                         DKK A (0/0)                                

Ostatní vyšetření :  Degenerativní Myelopatie - DM: N/N (free) 

                                 Dwarfismus - DW: N/DW (carrier)

                                 DNA Profil

Odchovy:

  • Vrh "L Vlčí tlapka"- nar. 9.12.2022, 9 štěňátek ( 4 holky + 5 kluků ), O: Cailan Chasing Glory (PL)
     

FOTOGALERIE


Rodiče:

Otec: Debrník Dak Norský vlk (CZ)

(Fantazie z Vlčí chaloupky x Curt z Vlčího dubu)

DKK A (0/0), DLK 0-0, DM - N/N, DW - N/N, Bonitace As Of P1/67 Xv53,7 Xf106,0 (CZ) 

Dak je pes střední velikosti a pěkného samčího výrazu, s čistým bonitačním kódem a perfektními indexy, s moc hezky modelovanou klínovitou hlavou, malým ouškem a šikmým světlým okem. Na svoji střední velikost má dobrou kostru, dlouhé nohy a formát. Celoročně v bohaté srsti, také žlutějšího zbarvení. Má milou a pracovní povahu, k lidem přátelský, na psi přirozeně dominantní. Daka znám od doby, kdy byl štěně a jsem ráda, že se nyní zdravotně, rodokmenově a exteriérem perfektně hodí k naší Grey. O povahách obou rodičů ani nemluvě. Je to aktivní pejsek, také s výbornými vlohami pro práci a výcvik. 

Přímá otcovká linie po Binc Pohostinstvo (Rep z Pohraniční stráže)


Matka: Gaileen Gayra Vlčí tlapka (více o Grey ZDE)

(Aileen Vlčí tlapka x Mino Radov Dvor)

DKK A (0/0), DLK 0-0, DM - N/N, DW - N/DW, DNA Profil

Přímá mateřská linie po Xule z Pohraniční stráže


Rodokmen: