DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ileen Bellaimy Vlčí tlapka

Ileen Bellaimy Vlčí tlapka

 

1x CAJC, 1x BOJ - Best Of Junior, 2x Vítěz třídy


Ileen Bellaimy, domácím jménem Bella, je naše nejmladší fenečka :) Složenina jejího jména v sobě nese babičku Aileen a prababičku Eimy. Bellča u nás zůstala neplánovaně, 14 dní před jejím narozením zemřela naše nejstarší Eimy. Její odchod jsme všichni nesli těžce, nejvíce to prožívala naše Cira, její truchlení bylo pro mě znamením doplnit smečku opět na počet tří. Bellča si nás sama vybrala, díky svému chování již od mala, kdy nejraději spávala babičce na místě, nebo chodila vyprovázet návštěvy... Osud zařídil, že zůstala v naší rodině. Bella je zatím malá nadějná vlčí slečna :) Uvidíme co nám z ní vyroste. 

Jak šel čas, tak nám z Bellči začala růst mladá dáma. A je možné napsat o ní pár slov. Bella je neskutečně chytrá a temperamentní fena. Je tedy celkem i provokatérka, svojí mámě Grey leze dost často na nervy :) Bellča má neskutečný temperament a chuť do práce, je velmi dobře cvičitelná a naopak ji musím trochu brzdit. Co na ní ovšem velice oceňuji je perfkentí schopnost útlumu a reakce, je velmi šikovná a vyrovnaná i pro ni v cizích situacích dokáže zachovat klid a rozum. Ovšem je ve své smečce celkem rozmalená a dost často provokuje a zlobí. Svojí krásou rozhodně taky ostudu neudělá, roste z ní velice pěkné typické zvíře. Aktuálně jí není moc co vytknout, svojí výškou už v roce dohnala svojí mámu Grey a měří 66 cm. Absolvovali jsme i povinná vyšetření nutná k případnému budoucímu uchovnění - vyšetření kyčlí a lotků s výsledkem DKK A(0/0), DLK 0-0 a povinné genetické testy DM - čistá N/N, a DW - nosička N/DW. 

Bella zatím neměla moc prostoru se účastnit nějakých výstav krásy, neboť situace a omezení to neumožňovaly. Ale vyhrála na Speciální výstavě ČSV 2020 - V1, CACJ, BOJ, druhý den se umístila v silné konkurenci na krásném druhém místě V2. Také absolvovala pár krajských výstav s výsledkem V1, Vítěz třídy.Plemeno : Československý vlčák (skupina 1 Ovčáčtí a pastevečtí psi) standart F.C.I. č. 332 /  28.4.1994 / )

Jméno : Ileen Bellaimy Vlčí tlapka

Pohlaví :  Fena ♀

Datum narození : 30.10.2019

Chovatel :  Monika Tichá (CHS Vlčí tlapka), Smrček 38, Nedvědice

Majitel: Monika Tichá (CHS Vlčí tlapka), Smrček 38, Nedvědice

Číslo zápisu : CMKU/CSV/5844/19

Chovnost: podzim 2021

                Index výšky   Index formátu - 

Srst: Vlkošedá

Výška: 66 cm

Označení:   ČIP  - levá strana krku - (firma Virback) - Číslo mikročipu: 953010004487577

Absolvováno:   SVOD mladých - A66 Og Qq (Ostrava, 4.10.2020)

                       BONITACE - plánováno na podzim 2021 (Drahonín, 1.10.2021)

Rentgenové výšetření:    DLK 0-0

                                      DKK A (0/0)                                

Ostatní vyšetření :  Degenerativní Myelopatie - DM: N/N (free) 

                               Dwarfismus - DW: N/DW (nosič)

                               DNA Profil

FOTOGALERIE


Rodiče:

Otec: Debrník Dak Norský vlk (CZ)

(Fantazie z Vlčí chaloupky x Curt z Vlčího dubu)

DKK A (0/0), DLK 0-0, DM - N/N, DW - N/N, Bonitace As Of P1/67 Xv53,7 Xf106,0 (CZ) 

Dak je pes střední velikosti a pěkného samčího výrazu, s čistým bonitačním kódem a perfektními indexy, s moc hezky modelovanou klínovitou hlavou, malým ouškem a šikmým světlým okem. Na svoji střední velikost má dobrou kostru, dlouhé nohy a formát. Celoročně v bohaté srsti, také žlutějšího zbarvení. Má milou a pracovní povahu, k lidem přátelský, na psi přirozeně dominantní. Daka znám od doby, kdy byl štěně a jsem ráda, že se nyní zdravotně, rodokmenově a exteriérem perfektně hodí k naší Grey. O povahách obou rodičů ani nemluvě. Je to aktivní pejsek, také s výbornými vlohami pro práci a výcvik. 

Přímá otcovká linie po Binc Pohostinstvo (Rep z Pohraniční stráže)


Matka: Gaileen Gayra Vlčí tlapka (více o Grey ZDE)

(Aileen Vlčí tlapka x Mino Radov Dvor)

DKK A (0/0), DLK 0-0, DM - N/N, DW - N/DW, DNA Profil

Přímá mateřská linie po Xule z Pohraniční stráže


Rodokmen: